Hotel Špindlerův Mlýn Panorama
 
ADRESA Hotel Panorama
Svatý Petr 136
Špindlerův Mlýn 54351
Česká Republika
Hotel-Spindleruv-Mlyn-Panorama@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Hotel Panorama ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí zataženo
Hotel Špindlerův Mlýn Panorama - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Špindlerův Mlýn Panorama - K hotelu přísluší parkovištěHotel Špindlerův Mlýn Panorama - disponuje restauracíHotel Špindlerův Mlýn Panorama -  je k dispozici připojení na internetHotel Špindlerův Mlýn Panorama -  je k dispozici letní terasaHotel Špindlerův Mlýn Panorama - disponuje kavárnou
 
Doporučte tyto stránky:

** Hotel Panorama / Špindlerův Mlýn

Krkonoše hotel Panorama:
Nádherný objekt s vlastní historií se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna - ve Svatém Petru na úbočí Kozích hřbetů. Nabízí nejen jedinečný pohled do údolí Svatého Petra, ale i ubytování v pravém horském hotelu. Snadná dostupnost automobilem až k hotelovému parkovišti je  i v zimních měsících. Hotel Panorama je z centra Špindlerova Mlýna vzdálen 2 km.

Ubytování na horách
Hotel Panorama ve Špindlerově Mlýně nabízí 12 pokojů, dvoulůžkových i vícelůžkových s umyvadlem na pokoji. WC a sprcha jsou společné - na patře pro dva až tři pokoje. Na přání hostů jsou všechny pokoje nekuřácké.

Cena je včetně snídaně, možnost přikoupení jednotné polopenze. Příjemná hotelová restaurace s domácí kuchyní a přátelskými cenami. Točené plzeňské pivo. Oddělená nekuřácká část. Z restaurace a letní terasy se skýtá jedinečný výhled na Svatý Petr. 

Špindlerův Mlýn ubytování Hotel Panorama služby
Ve společenské místnosti, kde se ráno nabízejí snídaně, je TV a můžete zde sledovat satelitní programy. Zahrát si můžete šipky nebo stolní fotbálek. Pořádají se zde pravidelné karaoke party. Další velký bonus pro Vás je zdarma hotelové parkoviště a zastávka skibusu pouhých 100 m od hotelu Panorama Špindlerův Mlýn. Pobyt s domácím zvířetem po dohodě. Hotel je pokryt Wifi internetem.

Dovolená Hotel Panorama Špindlerům Mlýn okolí
Skibusem se snadno dopravíte na Skiareál Svatý Petr, který je vzdálen cca 1 km od hotelu Panorama Špindlerův Mlýn. Ve stejné blízkosti je i sjezdovka Stoh. Pokud si přejete saunu, bazén, masáže, wellnes centrum nebo dětský koutek, pouhých 250 m od hotelu Panorama je Hotel Horal**** nebo Hotel Adam*** vzdálen 260 m. Bowling a Squash 500 m - Hotel Zátiší. Přímo u hotelu Panorama ve Špindlerově Mlýně začíná nejoblíbejší výchozí cesta pro výlety na Sněžku - Stará Bucharova cesta.

Hotel Panorama je jediný Low-cost hotel ve Špindlerově Mlýně. Zajišťuje kvalitní, čisté a příjemné ubytování za přátelské ceny. Věříme, že se Vám v hotelu Panorama bude líbit a rádi se budete vracet. Na Vaši návštěvu se těší team z Hotelu Panorama - Špindlerův Mlýn - Svatý Petr.